O nás

 

Sigfox Česká republika je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí na technologii SIGFOX.

V České republice momentálně síť pokrývá 96 % české populace a zasahuje tak i do míst bez dosahu GSM signálu mobilních operátorů.

Řešení na technologii Sigfox však nejsou limitována hranicemi České republiky. Sigfox funguje v 67 zemích světa, které tvoří 90% celosvětového HDP a pokrývá zde miliardu lidí.

Senzory a zařízení fungující na Sigfoxu mohou být nezávislá na elektřině, vydržet na bateriích v řádu několika let, komunikovat s velmi vysokou spolehlivostí a bezpečností. Zároveň cena modemů i komunikace v řádu desítek korun usnadňuje masové nasazení miliónů zařízení v České republice.

Typickými oblastmi využití výhod sítě SIGFOX v Evropě jsou odečty vody, elektřiny, plynu, optimalizace a šetření provozních nákladů, parkovací senzory, Industry 4.0, SmartCity, zabezpečovací zařízení, logistika, sledování teplot při transportu a uskladnění, péče o seniory, měření srážek a průtoků na záplavových potocích apod.

Technologie je tak vhodná jak pro správu města, podniku nebo domácnosti. Stát se součástí světa IoT nikdy nebylo jednodušší. Vítejte v době sítě 0G.

 

Management

jan-soukal
Jan Soukal
Member of the Supervisory Board
petr
Petr Novák
Managing Director

Operations team

dana
Dana Kupková
Project Manager
filip
Filip Kolář
CIO
jakubh
Jakub Hájek
Roll-out Manager
jakubs
Jakub Svoboda
Technical Support Engineer
noico
Tomáš Ouředník
Roll-out Specialist
smutna
Martina Smutná
Project Manager

Sales team

zbynek
Zbyněk Pardubský
Head of Sales
martin
Martin Levanti
Channel Account Manager
ivo
Ivo Klvaň
Business Development Manager
lada
Lada Kalousová
Senior Sales Manager
noico
Nikola Aichingerová
Sales Manager
noico
Alžběta Hartmanová
Sales Manager