Innogy nabízí v České republice řadu moderních energetických služeb a produktů. Svým zákazníkům nabízí chytrý senzor, který automaticky monituruje stav plynoměru. Zákazník má tak spotřebu pod kontrolou a díky neustálému přehledu si může upravit výši záloh. 

Severočeské doly a.s.

Předmětem podnikání je zejména těžba, úprava a odbyt hnědého uhlí a doprovodných surovin. Sortiment produkce je velmi široký a stejně široká a různorodá je i struktura odběratelů. Společnost ročně produkuje řádově 20 mil. tun uhlí, čímž zaujímá vedoucí pozici na trhu.

Služba Direct Echo, projekt Direct pojišťovny nabízí záplavové a pohybové čidlo pro monitoring otevření nebo zavření dveří včetně mobilní aplikace pro jejich správu.

GasNet Služby s.r.o.

Společnost GasNet Služby je servisní společností zajišťující efektivní provoz plynárenské sítě GasNet, spolehlivé dodávky zemního plynu odběratelům, vysokou bezpečnost provozu plynárenských zařízení, ochranu zdraví, osob a majetku a ochranu životního prostředí.

Tým expertů má dlouholeté zkušenosti v oblasti vodárenství, stejně jako v moderních technologiích přenosu dat na principu IoT (Internet of Things). Ty znamenají revoluci odečtů spotřeby. Společnost vyvíjí a dodává komplexní systém odečtů zařízení. A to včetně pokročilé modulární mobilní aplikace, která usnadňuje práci v terénu.

Plzeňský Prazdroj

Společnost Plzeňský prazdroj je lídr pivovarnického průmyslu v České republice a vyrábí řadu oblíbených značek mezi které se řádí Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel nebo Primus a Klasik. Piva a nápoje z pivovarů Plzeňského Prazdroje se v současnosti vyvážejí do více než 50 zemí světa.

Petrof

PETROF je v současnosti největším výrobcem akustických klavírů a pianin v Evropě. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. Od roku 1864, kdy Antonín Petrof postavil svůj první klavír, společnost pod značkou PETROF vyrobili zhruba 630 000 nástrojů a řadu dalších v rámci PETROF Brand Family.

Společnost DHL je světovým lídrem v odvětví logistiky. Specializuje se na mezinárodní zásilky, kurýrní služby a přepravu.

Stabilplastik

Společnost Stabilplastik spol. s.r.o. se zabývá přebážně výrobou palet z plastového recyklátu. Spojením ekologické palety a technologického řešení na síti Sigfox vznikl produkt Chytrá paleta. Toto technologické, ale zároveň k přírodě šetrné spojení umožňuje lokalizaci palet, sledování přepravních podmínek, přehled o aktuálním umístění výrobků a další benefity v optimalizaci logistických procesů. 

 

 

Domat Control System

Dodavatel řídicích systémů a technologií měření a regulace pro budovy, průmysl a energetiku, držitelem certifikátu ISO 9001, 14001 a 27001. Nabízí komponenty pro měření a regulaci, periferie, převodníky, pokojové regulátory, I/O moduly, PLC. Vyvinuli komplexní rodinu nástrojů a aplikací pro energetický management a řízení systémů budov - Merbon Family. Realizuje ucelená systémová řešení a zakázky na klíč od projekce po provozování.

Společnost Ayga je poskytovatelem IoT zařízení a platforem pro online správu majetku a vnitřního prostředí. Mezi hlavní funkce jejich zařízení se řadí monitoring teploty, vlhkosti, pohybu, a geolokace.

 

Francouzsko-česká obchodní komora

Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) sdružuje více než 300 francouzských, českých i nadnárodních členských společností. FČOK je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy.

Operátor ICT

Operátor ICT, a. s., je městskou akciovou společností, která pro Prahu zajištuje široké spektrum služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Mezi hlavní agendy patří řízení projektů Smart City, odborné poradenství a realizace ICT projektů pro Prahu, její městské části a další městské společnosti.

 

Pomocí neinvazivních senzorů a inteligentní datové a integrační platformy rozšiřujeme vaše existující procesy a IT o informace týkající se stavu vašeho majetku v reálném čase.

OKIN FACILITY, a.s.

OKIN FACILITY je nadnárodní poskytovatel datově řízených služeb v oblasti integrovaného facility managementu. Široký sortiment služeb je dodáván a monitorován pomocí inovativních softwarových programů a nástrojů IOT, které jsou vyvíjeny interně.

Řešení pro správu zemědělství propojené s platformou, komplexní analýzou a vlastními mapovými podklady obohacené o napojení na centrální registry státu.

Partner v digitalizaci a implementaci, v oblasti IoT se zaměřuje na odpadové hospodářství a monitoring teploty.

Dodavatel komplexního řešení - IoT platformy, implementace technologie do oblastí obchodu, výroby, marketingu.

Dopravní fakulta ČVUT

Zaměření na oblast SmartCity, využití meteostanic na monitoring čistoty ovzduší a hluku, prašnosti, teploty a vlhkosti.

Elektrotechnická fakulta ČVUT

Vývoj HW zařízení pro vzdálené odečty elektřiny a monitoring veřejného osvětlení.

Společnost nabízí kompletní sortiment zabezpečení domácností a inovativní řešení pro péči o seniory.

IoT Global Solutions

Nabízíme zakázkový vývoj zařízení pro síť SIGFOX a poskytujeme end-to-end řešení v podobě výběru HW (senzory teploty, vlhkosti, pohybu, zaplavení apod.) a platformy IoTpool pro vizualizaci a správu naměřených dat.

Sensoneo je globální poskytovatel komplexních řešení pro smart management odpadů, které umožňují městům a společnostem spravovat odpad efektivně, optimalizovat náklady, zvyšovat ohleduplnost k životnímu prostředí a zlepšovat kvalitu života.

Tesla Hloubětín

Výroba a instalace vysílacích anténních systémů, zabezpečovací zařízení a systémy - montáže, projekty, servis, slaboproudé systémy.

Komplexní řešení pro jednoduché sledování polohy vozidel na dopravní síti, které obsahuje sledování polohy, aplikaci pro správu a dohled, přenos dat.

Komplexní platforma zaměřená výlučně na senzory Sigfox, která zasílá automatický reporting a alerty na email nebo pomocí SMS. Mobilní aplikace je dostupná pro Android i IOS.

Kalist AKL s.r.o.

Kalist je dynamicky rozvíjející se firma v oblasti metrologie, prodeje a kalibrace měřidel. Společnost nabízí široký rozsah služeb týkající se měřidel a zároveň měřidla prodává na svém eshopu. 

Diakonie Českobratrské církve evangelické

Diakonie ČCE je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb a jednička ve speciálním školství. Pomáhají denně tisícům lidí v nepříznivých životních situacích, provozují více než 150 zařízení po celé ČR.
Organizují také humanitární pomoc v ČR (povodně) a rozvojovou spolupráci v zahraničí

Specializace na měření a regulaci včetně systémových integrací s možností vzdálené správy, zařízení na dálkové odečty tepla a kalorimetry.

Dodavatel HW vhodných do domácností jako je pohybové, záplavové a kouřové čidlo, včetně aplikace, která zasílá upozornění pomocí emailu nebo SMS.

Simple Hardware

Dodavatel HW řešení včetně platformy jako je pohybové, teplotní a záplavové čidlo.

Řešení v oblasti SmartCity, HW a SW specialista pro chytré a efektivní řízení dopravy a využití parkovacích míst.

Zaměření na zařízení a aplikace v oblasti IoT, především pro B2B jako jsou impulsní odečty, elektromagnetické plomby, indikace pohybu, čtečky RFID čárového kódu a další.

Společnost nabízí kompletní monitoring energií, vodoměry, plynoměry, elektroměry, kalorimetry, pro města, domácnosti i firmy.

Vývoj zařízení pro SmartCity, poskytovatel HW, SW, včetně systémové integrace. Zaměření na odpadové hospodářství, monitoring teplot, monitoring dopravního značení

Různá provedení odečtových modulů pro šíroký sortiment vodoměrů (bytové, domovní , průmyslové), elektroměrů, plynoměrů a měřičů tepla.

ADERA s.r.o.

Firma zajišťuje profesionální hubení škůdců a preventivní opatření proti jejich rozšíření. Využívají nejpřesnější a nejpokročilejší systém pro monitoring škůdců.
Základ tvoří chytré staničky, které jsou vybavené kombinací dvou senzorů. Zároveň jsou bezdrátově propojené s centrální cloud aplikací 
pro vyhodnocování aktuálního stavu.

iNELS Air zahrnuje bezdrátové produkty připojené do sítě Sigfox. Hlavním prvkem je univerzální modul AirIM, který slouží k detekci kritických stavů zařízení v rezidenčním/průmyslovém odvětví. Dále jsou to detektory – záplavový, kouřový, pohybový a okenní.

Společnost zaměřující se na tlakové kanalizace, její senzoriku a vzdálené odečty vody a tepla.

Zařízení uplatňující se v zemědělství, monitoring srážek, monitoring teplot a vlhkosti, matematická predikce výskytu patogenů na vinicích, sadech a chmelnicích.

Monitoring teploty, relativní vlhkosti, atmosférického tlaku a dvoustavových veličin.

Cutter Systems

Vývoj zařízení pro síť SIGFOX vč. P1 a P2 certifikace.

Sdružené čidlo SiFiCO pro optickou detekci kouře, teplotní požární čidlo a detekci úniku jedovatého CO. Projektovaná životnost baterií 10 let.

Řešení od jednoduchých měření přes bytové komplexy po velké industriální projekty.

Jsme vývojáři a výrobci IoT zařízení pro síť Sigfox. Nasbíraná data umíme vizualizovat v naší platformě mySiotech, která nabízí široké možnosti práce s daty a jejich správu.

Přední český tvůrce a dodavatel informačních systémů s komplexní uživatelskou podporou. Zaměření na Smart City, propojení chytrých čidel a ekonomických systémů municipalit: chytré odpady, odečty vody a energii a další oblasti.